Grawertony okolicznościowe - ryngrafy - dyplomy okolicznościowe

Dyplomy okolicznościowe wykonane na drewnie techniką sublimacji dają możliwość stworzenia wyjątkowego upominku, który zachwyci każdego obdarowanego. Podkład z drewna ozdobiony aluminiowym wykończeniem w kolorze złota lub srebra podniesie rangę życzeń i podziękowań składanych na dyplomie.

Życzenia za odbytą służbę, życzenia dla rodziców z okazji ślubu, urodzin lub jubileuszu, podziękowania i gratulacje wykonane techniką grawertonu, czyli nanoszenia druku na twarde i wytrzymałe podłoże to idealny sposób na utrwalenie osobistych życzeń jak też bardzo oficjalnych dowodów uznania. Grawerton pozwala na wykonanie wysoce estetycznego projektu zgodnie z życzeniem klienta.

Dyplomy grawerowane na laminacie to kolejna nasza propozycja na upamiętnienie ważnej okoliczności. Dyplomy grawerowane w miarę możliwości technologicznych można wzbogacić grafiką lub kolorem.

Patery okolicznościowe dostępne w naszym sklepie to doskonała alternatywa dla tradycyjnych trofeów sportowych. Jako wyjątkowy sposób na wyróżnienia obdarowanego proponujemy patery metalowe z grawerem.

Dyplomy, grawertony, ryngrafy i patery okolicznościowe na specjalne okazje

Dyplom pamiątkowy, sportowy, ryngraf czy patera to doskonały pomysł na nagrodę w zawodach sportowych czy pamiątkę wręczaną na imprezach okolicznościowych. Eleganckie wyróżnienia doskonale sprawdzają się jako:

  • czynnik motywujący w firmach;
  • certyfikat;
  • dyplom za osiągnięcia sportowe,
  • dyplom dla dzieci;
  • dyplom okolicznościowy, jubileuszowy, patera pamiątkowa.

 


Zobacz naszą pełną ofertę w PDF