Pinsy - przypinki metalowe na zamówienie

Pinsy, czyli tzw. przypinki metalowe produkujemy na indywidualne zamówienia klientów. Piny odlewamy ze znalu lub mosiądzu. Pinsy metalowe do marynarki i pinsy z logo firmy wykonujemy w większych nakładach z wykończeniem matowym lub błyszczącym. Po uzgodnieniu projektu z  klientem metalowe znaczki poddajemy obróbce w procesie galwanizacji na wybrany kolor. Piny reklamowe sprawdzą się jako upominek dla klientów, a wpięte w klapę marynarki podniosą prestiż firmy.

Gotowe piny zalane żywicą

Przypinki zalewane żywicą wykonujemy na gotowych podkładach. Każdy pin znakowany jest naklejką epoksydową.

Pinsy tłoczone

Pinsy tłoczone wykonane głównie z metalu mogą występować w kilku rodzajach: piny pokryte emalią, złocone, srebrzone etc.

Przypinki metalowe z płytą akrylową

Zaletą pinsów metalowych z akrylem jest szybki czas realizacji i niski koszt. Każdy pin może zostać spersonalizowany za pomocą wkładki papierowej z odpornym na wilgoć nadrukiem w dowolnym kolorze.

Rodzaje przypinek metalowych:

Przypinki metalowe okrągłe występują najczęściej w 4 głównych rozmiarach: 

  • 15mm,
  • 20mm,
  • 25mm.

Inne popularne kształty to kwadrat i prostokąt. Własna produkcja pinsów pozwala nam na pełną personalizację znaczków metalowych i doskonałe dopasowanie wzorów i kolorystyki do oczekiwań klientów. Masa gotowych wzorów, kolorów i form sprawia, że każdy może zamówić przypinki spersonalizowane na wiele okazji! Nie zwlekaj i zamów gadżety dopasowane do swoich potrzeb w firmie Puchary Łódź!

Zastosowanie przypinek:

  • przypinki reklamowe (gadżet reklamowy rozdawany w formie prezentu);
  • przypinki firmowe z logo (noszone w klapie marynarki budują zaufanie do marki);
  • znaczki polityczne (wykorzystywane w kampaniach wyborczych);
  • przypinki lifestylowe (odzwierciedlające nasze zainteresowania i pasje, np: przypinki z zespołami muzycznymi na kurtkę czy plecak);
  • przypinki okolicznościowe (np: przypinki dla par, przypinki na wieczór panieński, przypinki z pielgrzymki).

 

 

Zobacz naszą pełną ofertę w PDF